عکس دونگهو و دوست دخترش

[-]
آخرین ارسالی ها
قبلی از تو چی تره........؟؟؟
شروع کننده:Kim tutu آخرین ارسال توسط:Rainbow Girl پاسخ ها:31 نفر قبلی مشاهده:748 زمان:دیروز
infinite songs lyrics
شروع کننده:B.A.P---ZELO آخرین ارسال توسط:B.A.P---ZELO پاسخ ها:0 آهنگ های گروه INFINITE مشاهده:4 زمان:دیروز
اهنگ های گروه INFINITE
شروع کننده:B.A.P---ZELO آخرین ارسال توسط:B.A.P---ZELO پاسخ ها:0 آهنگ های گروه INFINITE مشاهده:7 زمان:دیروز
یه خاطره دوران مدرستو بنویس
شروع کننده:B.A.P---ZELO آخرین ارسال توسط:B.A.P---ZELO پاسخ ها:0 نفر قبلی مشاهده:5 زمان:دیروز
گالری عکس هایLee Junyoung / Jun
شروع کننده:T.A.R.A آخرین ارسال توسط:Rainbow Girl پاسخ ها:23 گالری عکس گروه U-KISS مشاهده:39 زمان:دیروز
خبرهای جدید گروه Sistar
شروع کننده:ミ♥:.ღ yeganeh ღ.:♥ミ آخرین ارسال توسط:Rainbow Girl پاسخ ها:5 گروه های دختر مشاهده:75 زمان:دیروز
پشت صحنه ی مـــوزیـــک ویـــــدیـــو های U-k.i.s.s
شروع کننده:ミ♥:.ღ yeganeh ღ.:♥ミ آخرین ارسال توسط:T.A.R.A پاسخ ها:5 کلیپ ها و موزیک ویدیوهای گروه U-KISS مشاهده:71 زمان:دیروز
خبر های جدید گروه Exo
شروع کننده:ミ♥:.ღ yeganeh ღ.:♥ミ آخرین ارسال توسط:T.A.R.A پاسخ ها:14 گرو های پسر مشاهده:161 زمان:دیروز
خبرهای جدید گروه 4MINUTE
شروع کننده:ミ♥:.ღ yeganeh ღ.:♥ミ آخرین ارسال توسط:Rainbow Girl پاسخ ها:4 گروه های دختر مشاهده:59 زمان:07-30-2014
خبرهای جدید گروه Girls Generasion
شروع کننده:ミ♥:.ღ yeganeh ღ.:♥ミ آخرین ارسال توسط:Rainbow Girl پاسخ ها:16 گروه های دختر مشاهده:163 زمان:07-30-2014
Plugin By Hamed

اطلاعیه های سایت
خانواده ها موضوعات مهم اطلاعیه ها
By : MyBBSkin.Ir

[-]
متن مورد نظر : -
گزینه ها
در حال تازه سازی...
شکلک ها
پنجره چت روم

کلمات کلیدی: عکس, دونگهو, دوست, دخترش,

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس دونگهو و دوست دخترش
نویسنده پیام
عشقه ss501 و c-clown
مدیر بخش

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:Mar 2013

اعتبار: 49
دلنوشته من
حالت من
کشور من
سپاس شده 247 بار در 182 ارسال
مدالها
:    

ارسال: #1
عکس دونگهو و دوست دخترش
براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .

من نمیدونم دونگهو این همه سلیقه را از کجا اورده.....؟؟براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .
تازه خجالتم از کوین نمیکشه اون ازش بزرگتر اما دوست دختر ندارهبراي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .

براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .
[img]http://[/img]
06-17-2013
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ